• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
 • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
 • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
 • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
 • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

Drugi kredyt w tym samym banku

Home Forum kredytowe Bankowe kredyty gotówkowe Drugi kredyt w tym samym banku

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi i został ostatnio zaktualizowany przez  whiskey 3 lata, 7 miesiące temu.

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #887

  Andrzej

  Rok temu brałem kredyt na kwotę 3000 zł, w tym miesiącu spłaciłem ostatnią ratę i planowałem wziąć następny kredyt. Przy pierwszym kredycie posiadałem inną pracę, w której miałem stałe dochody. Potem wyjechałem za granicę, gdzie pracowałem dostając dochody do ręki, a ratę spłacała moja znajoma. Aktualnie wróciłem do kraju i zastanawiam się, czy mój bank da mi kredyt bez wpływów na konto, bo jak brałem pierwszy kredyt, to pani zrobiła wyciąg z ostatnich 3 miesięcy i powiedziała mi do jakiej sumy mogę. Czy istnieje taka możliwość, jeżeli mój 1 kredyt został spłacony bezproblemowo, również bez tych dochodów na konto, tyle co na ratę + utrzymanie konta, przyznania mi drugiego kredytu bez aktualnej umowy o pracę, ponieważ w niedalekiej przyszłości znów planuję wyjazd za granicę?

  #984

  wanq
  Keymaster

  Oczywiście, jest szansa. Takie coś mam w mbanku – mam tu konto wiele lat, miałem u nich kilka produktów (kredyty, karty kredytowe) i bez problemu dostanę kredyt gotówkowy w kilka minut, mimo że obecnie nie mam wpływów na konto. Myślę, że takie coś mają banki, w których możesz dostać kredyt online. Podczas wniosku składanego osobiście w banku wymagania są bardziej restrykcyjne.

  #1308

  Syzia

  Potwierdzam sprawę z mbankiem -ja również u nich bez problemu dostaję kredyt. Po zalogowaniu widzę, że mogą mi przyznać kredyt w określonej kwocie. Po złożeniu wniosku pieniądze mam na koncie w 15 minut :-)))

  #1344

  whiskey

  Niestety, ja w mbanku na coś takiego się nie załapałem. Mimo, że mam u nich konto od 6 lat, to po zalogowaniu na konto nie mam ofert żadnego kredytu :/

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.