• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
 • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
 • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
 • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
 • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

Ranking kredytów gotówkowych

czerwiec 2018

Konsolidacja zadłużenia

Home Forum kredytowe Bankowe kredyty gotówkowe Konsolidacja zadłużenia

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi i został ostatnio zaktualizowany przez  Edi 2 lata, 2 miesiące temu.

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #98

  Pawel
  Participant

  Witam,
  potrzebuję pomocy w sprawie konsolidacji moich zobowiązań, których uzbierało się już 21.000 zł. Dochody mam „na kwicie” w wys. 2000 zł na rękę, w rzeczywistości 1000zł więcej. Na zaległości składają się karta kredytowa (9000 zł), 2 kredyty gotówkowe (8000) oraz limit na koncie w wys. 4000 zł. Łącznie miesięcznie muszę spłacać min. 700zł. Kredyty kończą się pod koniec przyszłego roku, limit na koncie i karta są bezterminowe. Stać mnie, abym miesięcznie mógł spłacać 400zł-  czy gdziekolwiek dostanę taki kredyt, aby wszystko skonsolidować i zmieścić się w 400zł?

  #965

  wanq
  Keymaster

  Niestety, musiałbyś pochodzić po bankach i popytać, bo kwota nie jest mała, a zarobki też niewielkie. Jeśli bank nie pomoże, polecam pożyczkę społecznościową w lendico lub kokos.

  #1319

  777

  W banku będize ciężko – to fakt. Ale wg mnie pożyczki społecznościowej nie dostaniesz na tak dużą kwotę. Próbowałeś bank-life.pl? Nie testowałem tego jeszcze, ale oferta wydaje się być prawie tak atrakcyjna jak w banku.

  #1407

  Koza

  Czy bank-life to jakiś nowy bank? Bo na pierwszy rzut oka koszta pożyczki i okres jej trwania jak w banku, ale strona coś na bankową nie wygląda.

  #1418

  Edi

  To nie jest bank, zwykła firma pozabankowa, która oferuje dość konkurencyjne warunki w porównaniu z resztą pozabankowych.

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.