• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
 • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
 • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
 • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
 • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

Konsolidacja zadłużenia

Home Forum kredytowe Bankowe kredyty gotówkowe Konsolidacja zadłużenia

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi i został ostatnio zaktualizowany przez  Edi 1 rok, 3 miesiące temu.

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #98

  Pawel
  Participant

  Witam,
  potrzebuję pomocy w sprawie konsolidacji moich zobowiązań, których uzbierało się już 21.000 zł. Dochody mam „na kwicie” w wys. 2000 zł na rękę, w rzeczywistości 1000zł więcej. Na zaległości składają się karta kredytowa (9000 zł), 2 kredyty gotówkowe (8000) oraz limit na koncie w wys. 4000 zł. Łącznie miesięcznie muszę spłacać min. 700zł. Kredyty kończą się pod koniec przyszłego roku, limit na koncie i karta są bezterminowe. Stać mnie, abym miesięcznie mógł spłacać 400zł-  czy gdziekolwiek dostanę taki kredyt, aby wszystko skonsolidować i zmieścić się w 400zł?

  #965

  wanq
  Keymaster

  Niestety, musiałbyś pochodzić po bankach i popytać, bo kwota nie jest mała, a zarobki też niewielkie. Jeśli bank nie pomoże, polecam pożyczkę społecznościową w lendico lub kokos.

  #1319

  777

  W banku będize ciężko – to fakt. Ale wg mnie pożyczki społecznościowej nie dostaniesz na tak dużą kwotę. Próbowałeś bank-life.pl? Nie testowałem tego jeszcze, ale oferta wydaje się być prawie tak atrakcyjna jak w banku.

  #1407

  Koza

  Czy bank-life to jakiś nowy bank? Bo na pierwszy rzut oka koszta pożyczki i okres jej trwania jak w banku, ale strona coś na bankową nie wygląda.

  #1418

  Edi

  To nie jest bank, zwykła firma pozabankowa, która oferuje dość konkurencyjne warunki w porównaniu z resztą pozabankowych.

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.

Banki

Money.pl - Kliknij po więcej
Banki
Wspierane przez Money.pl