• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
    bulinka37 o
  • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
    Ekspert_SMS365 o
  • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
    Mary o

Ranking kredytów gotówkowych

września 2021

O nas

Portal pozyczka-przez-internet.com powstał w celu wskazania użytkownikowi, gdzie i w jaki sposób może uzyskać najlepszą i najtańszą pożyczkę gotówkową. Przedstawiono tu najpopularniejsze i najbezpieczniejsze firmy pozabankowe, które niczego nie ukrywają i nie piszą niczego „drobnym drukiem”. Dzięki nam i naszej wyszukiwarce będziesz mógł zaoszczędzić na kosztach pożyczki nawet kilkaset złotych!

Za pomocą udostępnionej wyszukiwarki szybko zapoznasz się z firmami, które oferują najmniejsze koszty zaciągnięcia pożyczki, bez konieczności odwiedzania po kolei kilkudziesięciu stron firm pożyczkowych i obliczania kosztów pożyczki w każdej z nich. U nas znajdziesz wszystkie oferty w jednym miejscu!

Aby skorzystać z wyszukiwarki wystarczy za pomocą suwaka wybrać interesującą nas kwotę pożyczki, następnie liczbę dni w ciągu których spłacimy zobowiązanie, a przyciskiem ‚Porównaj pożyczki’ zatwierdzamy, po czym otrzymujemy listę ofert pożyczkowych, spełniających nasze wymagania. Wyniki wyszukiwania posortowane są od najtańszych pożyczek, zatem pierwszy wynik to najtańsza pożyczka, później kolejno droższe, a na samym końcu jest najdroższa.

Serwis pozyczka-przez-internet.com nie udziela pożyczek ani kredytów, a wszystkie odnośniki (łącza) reklamowe w portalu prowadzą do zewnętrznych firm oferujących swoje usługi finansowe.

O nas
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)