• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

O nas

Portal pozyczka-przez-internet.com powstał w celu wskazania użytkownikowi, gdzie i w jaki sposób może uzyskać najlepszą i najtańszą pożyczkę gotówkową. Przedstawiono tu najpopularniejsze i najbezpieczniejsze firmy pozabankowe, które niczego nie ukrywają i nie piszą niczego „drobnym drukiem”. Dzięki nam i naszej wyszukiwarce będziesz mógł zaoszczędzić na kosztach pożyczki nawet kilkaset złotych!

Za pomocą udostępnionej wyszukiwarki szybko zapoznasz się z firmami, które oferują najmniejsze koszty zaciągnięcia pożyczki, bez konieczności odwiedzania po kolei kilkudziesięciu stron firm pożyczkowych i obliczania kosztów pożyczki w każdej z nich. U nas znajdziesz wszystkie oferty w jednym miejscu!

Aby skorzystać z wyszukiwarki wystarczy za pomocą suwaka wybrać interesującą nas kwotę pożyczki, następnie liczbę dni w ciągu których spłacimy zobowiązanie, a przyciskiem ‚Porównaj pożyczki’ zatwierdzamy, po czym otrzymujemy listę ofert pożyczkowych, spełniających nasze wymagania. Wyniki wyszukiwania posortowane są od najtańszych pożyczek, zatem pierwszy wynik to najtańsza pożyczka, później kolejno droższe, a na samym końcu jest najdroższa.

Serwis pozyczka-przez-internet.com nie udziela pożyczek ani kredytów, a wszystkie odnośniki (łącza) reklamowe w portalu prowadzą do zewnętrznych firm oferujących swoje usługi finansowe.