[decent_comments max_excerpt_words="50" /]

Ranking kredytów gotówkowych

październik 2019

Polityka prywatności

Jakie informacje osobiste są gromadzone i wykorzystywane przez portal Pozyczka-przez-internet.com?
Użytkownicy naszego serwisu pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej.
Rejestracja w portalu lub kontakt z administratorem serwisu wymaga wypełnienia formularza, w którym należy podać adres e-mail, umożliwiający skontaktowanie się z użytkownikiem. Informacje podane w formularzu kontaktowym wykorzystywane są przez nas do niezbędnych kontaktów z użytkownikami oraz w celu lepszego dostosowywania prezentowanych przez nas treści do ich potrzeb i zainteresowań.
Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP)  wykorzystywane są do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie).

W jaki sposób chronione są informacje?
Informacje przechowywane są i przetwarzane przez www.pozyczka.przez-internet.com na serwerach linuxpl.com, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

Czy podane informacje osobiste są udostępniane innym podmiotom?
Wszystkie materiały umieszczone na www.pozyczka-przez-internet.com dostępne są dla każdego użytkownika bez konieczności logowania lub podawania informacji o sobie. Na stronach serwisu www.pozyczka–przez-internet.com użytkownik może wprowadzać treści (komentarze, oceny, opinie, tematy i posty na forum), które stają się publicznie dostępne. Użytkownik może publikować swoje treści bez konieczności logowania – wówczas sam decyduje o tym, jak mają one być podpisywane. W przypadku publikowania treści po zalogowaniu podpisem staje się login użytkownika.

Prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia informacji o użytkowniku
Rejestracja na stroniewww.pozyczka–przez-internet.com  jest dobrowolną decyzją użytkownika. Serwis udostępnia każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi stronę profilową http://www.pozyczka-przez-internet.com/wp-admin/profile.php, dostępną po zalogowaniu. Strona ta pozwala na wgląd, modyfikację i usunięcie posiadanych przez www.pozyczka–przez-internet.com danych osobowych o użytkowniku.

Naszym celem jest zapewnienie jak najdalej posuniętej ochrony. Rozwój technologii oraz rozwój oferty www.pozyczka–przez-internet.com powodują, że nasza polityka ochrony prywatności może ulegać zmianom, o których będziemy informować na tych stronach.

[widgets_on_pages]