• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
    bulinka37 o
  • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
    Ekspert_SMS365 o
  • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
    Mary o

Czy warto skorzystać z oferty 10zł odsetek od każdego 1000zł?

moneypl88472

Na pierwszy rzut oka oferta przygotowana przez Credit Agricole, w której płacimy 10 złotych kosztów za każdy zaciągnięty 1000 złotych pożyczki wygląda całkiem przyzwoicie, jednak czy na pewno chciałbyś spłacać mieć kredyt w którym RRSO wynosi ponad 21% rocznie?

Właśnie takie RRSO miałby kredyt, za który w ciągu roku należałoby oddać 120 zł odsetek od każdego tysiąca. Co prawda samo oprocentowanie promocyjnego kredytu w Credit Agricole wynosi zaledwie 8,05% rocznie, jednak przez prowizje i ubezpieczenie dorzucane przez bank koszt pożyczki wzrasta to ponad 21% rocznie!

W przykładzie na stronie banku, w reklamach i regulaminie promocji bank podaje, że dla kredytu w kwocie 10 tys. złotych prowizja wyniesie 8%. Dodatkowo, aby skorzystać z promocji trzeba wykupić ubezpieczenie na życie. W pakiecie podstawowym mamy do wyboru dwa różne towarzystwa: CACI Life Limited lub Cardif Polska. Dzięki nim i prowizji RRSO wyniesie prawie 23%, a w ciągu 4 lat oprócz pożyczonych 10 tys. złotych oddamy bankowi dodatkowo prawie 4,8 tys. złotych.

Jednak na ofertę na pewno powinny zwrócić uwagę osoby, które szukają kredytu z ubezpieczeniem. Ubezpieczyciel bierze na siebie spłatę kredytu w przypadku śmierci kredytobiorcy oraz jego niezdolności do pracy. Aby skorzystać z promocji kwota kredytu musi wynieść co najmniej 10 tys. złotych , a czas na złożenie wniosku jest do końca września. Credit Agricole decyzję kredytową może wydać nawet w kilka minut, więc jest to również dobre rozwiązanie dla osób pilnie potrzebujących pożyczki.

Czy warto skorzystać z oferty 10zł odsetek od każdego 1000zł?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*