• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

Jak zarobić 340zł za korzystanie z konta Raiffeisen Polbank?

raiffeisen

Otwierając Konto Wygodne w Raiffeisen Polbank masz możliwość zarabiania przez cały rok po 15zł miesięcznie w ramach cashbacku, oraz 40zł na kwartał w ramach premii do wynagrodzenia. Daje to łącznie do 340zł w ciągu 12 miesięcy.

Co zrobić by uzyskać premie?

Wystarczy, że na Konto Wygodne co miesiąc przelewane będzie wynagrodzenie, emerytura lub renta w wysokości min. 1.000 zł. Jest niestety jedno „ale”. Cashback oraz premia do wypłaty liczona jest od 3 miesiąca – wtedy otrzymasz 1% zwrotu za zakupy kartą oraz 1% premii, po kolejnych 3 miesiącach otrzymasz 2% zwrotu i 2% premii, zaś od 9 miesiąca otrzymasz 3% zwrotu cashback oraz 3% premii do wynagrodzenia.

Promocja obowiązywać będzie co najmniej do 31 sierpnia 2015 roku.