• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

Jak zarobić 400zł na koncie w Alior Banku?

aliorbank

Zakładając Konto Rozsądne w Alior Banku możemy uzyskać zwrot 3% wydatków na zakupy w sklepach spożywczych, supermarketach i hipermarketach, płacąc kartą lub za pośrednictwem aplikacji iKASA.

Dzięki temu możemy uzyskać zwrot w wysokości nawet 50zł miesięcznie. Maksymalny zwrot jaki możemy uzyskać w ramach promocji to 400zł rocznie. Abyś mógł skorzystać jednak z promocyjnych warunków, na Twoje Konto Rozsądne musi być przelewane Twoje wynagrodzenie, emerytura, renta lub stypendium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*