• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

Jak zarobić 500zł w T-Mobile?

tmobile

T-Mobile wprowadziło atrakcyjną ofertę, aby przyciągnąć do swej sieci nowych użytkowników. Każdy, kto zmieni sieć na T-Mobile, wybierze jedną z dedykowanych ofert abonamentowych i założy T-Mobile konto ma szansę zdobyć 500zł.

Nie dostaniesz ich jednak od razu, lecz będziesz mógł otrzymać 50zł miesięcznie nawet przez 10 miesięcy. Aby je otrzymać, wystarczy spełnić dodatkowe 2 proste warunki – musisz choć raz zapłacić kartą debetową Mastercard i nie posiadać zaległości z tytułu płatności faktur za usługi telekomunikacyjne.

Ostatnim dniem,w którym na warunkach promocyjnych można przenieść numer do T-Mobile jest 31 grudnia 2014 roku.