• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

Jak zarobić 600 zł za korzystanie z konta BNP Paribas?

bnpparibas

Co najmniej do 12 czerwca 2015 roku potrwa promocja przygotowana przez bank BNP Paribas, dzięki której użytkownicy ich nowego produktu – rachunku iKonto, mogą liczyć na odzyskanie trzy procent wartości wykonanych przez nich transakcji kartą – maksymalnie 50 zł miesięcznie – 600 zł w ciągu 12 miesięcy. Wszystko byłoby pięknie, ale…

Trzy procent wartości zakupów odzyskamy tylko wtedy, gdy będziemy dokonywać płatności kartą w internecie, za pośrednictwem platformy PayU. W przeciwnym razie zwrotu nie dostaniemy. Jeśli chcemy wykorzystać maksymalną kwotę zwrotu, musimy w ciągu miesiąca zrobić zakupy za 1,5 tys. złotych. Jeśli nawet w jednym miesiącu zrobimy zakupy za większą kwotę, większa prowizja nie zostanie naliczona. Aby w ogóle liczyć na zwrot jakichkolwiek transakcji należy spełnić jeszcze jeden warunek: rachunek karty debetowej musi być zasilany kwotą w wysokości minimum tysiąca złotych miesięcznie. Tu też pojawia się haczyk – jeśli co miesiąc nie będziesz aktywnie korzystał z konta, za jego utrzymanie naliczane będą opłaty.

Rachunek może nas kosztować nawet 15 złotych miesięcznie (9 zł za rachunek, 6 zł za kartę), jednak jeśli co miesiąc zostanie zasilony kwotą co najmniej 1000 zł, a obrót na karcie wyniesie w danym miesiącu co najmniej 200 zł, to za utrzymanie konta nic nie zapłacimy. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów, to 4 razy w miesiącu będziemy wolni od opłat. Za każdą kolejną wypłatę z obcego bankomatu bank potrąci 3 zł, zaś korzystanie z bankomatów BNP Paribas będzie bezpłatne.

iKonto można założyć przez internet, bez potrzeby wizyty w oddziale, albo podpisywania dokumentów dostarczonych przez kuriera. Wystarczy przelew w innego rachunku na potwierdzenie informacji podanych we wniosku. W trakcie trwania promocji z iKonta szczególnie zadowoleni mogą być osoby często robiące zakupy na Allegro, gdyż można tam za pomocą platformy PayU zapłacić za każdą transakcję, bez żadnych dodatkowych opłat. W przypadku innych sklepów, przed jej dokonaniem warto sprawdzić, czy do wszystkich kosztów nie została doliczona dodatkowa opłaty za płatność poprzez PayU.