• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
    bulinka37 o
  • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
    Ekspert_SMS365 o
  • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
    Mary o

Jak zarobić 700zł miesięcznie za korzystanie z konta w BOŚ?

bosbank

BOŚ Bank daje możliwość zarabiania na swoim produkcie finansowym, zwanym Konto Bez Kantów. Właściciele takiego konta mogą otrzymać zwroty za transakcje, przelewy w wysokości 700zł… MIESIĘCZNIE!

Uzyskanie premii w wysokości 700zł, zgodnie z tym o czym każdy na pewno pomyślał, nie będzie łatwe. Należy bowiem korzystać niemal z każdej funkcji konta, a także z karty kredytowej i kredytu gotówkowego.

Zaczynając jednak od początku. Pierwszym krokiem jest wybranie jednego z dwóch programów premiowych, który bardziej odpowiada Twoim potrzebom i przyszłym operacjom na koncie. Do wyboru mamy program Aktywny ROR – jeśli często wykonujesz operacje na koncie lub Aktywna Karta – jeśli za swoje zakupy często płacisz kartą.

W przypadku programu Aktywna Karta otrzymasz po 1 zł za pełne 100 zł wydane kartą debetową oraz 1 zł za każde 100 zł wydane kartą kredytową. Do tego otrzymasz do 10 zł za przelew przychodzący z innego banku o najwyższej kwocie w miesiącu (nie mniejszej niż 2 000 zł). Możesz też polecić BOŚ Bank znajomym lub rodzinie – wówczas otrzymasz kolejne otrzymasz dodatkowe 10%wartości premii naliczonych na koncie nowego klienta.

W przypadku programu Aktywny ROR płatności kartą również są premiowane 1zł, ale za płatności wartości co najmniej 200 złotych. W przypadku karty kredytowej otrzymamy 2zł za każde wydane 200zł.

Ponadto przez cały rok możemy otrzymywać po 10zł miesięcznie za skorzystanie z pożyczki w koncie, oraz dodatkowe 10zł za skorzystanie z pożyczki gotówkowej z ubezpieczeniem lub kredytu, pożyczki hipotecznej, karty kredytowej.

Nie masz jeszcze Konta Bez Kantów w BOŚ? Złóż wniosek!

Jak zarobić 700zł miesięcznie za korzystanie z konta w BOŚ?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)