• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
 • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  bulinka37 o
 • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
 • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  Ekspert_SMS365 o
 • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
  Mary o

Szybkie kredyty przez internet na dowód

Szybkie kredyty – czy warto?

Kiedy potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki, nie zawsze mamy czas na długotrwałe procedury, których zwykle wymagają banki. Często jest też niestety tak, że nasza historia kredytowa w bik nie wygląda różowo i instytucje bankowe niechętnie patrzą na udzielenie nam kolejnego kredytu, tym bardziej na dowód lub bez sprawdzania biku. Wtedy nie pozostaje nam nic innego jak zwrócić się do parabanków, czyli instytucji, które nie są bankami, ale również udzielają pożyczek.

Szybka pożyczka – co to takiego?

Firmy tego typu charakteryzują się tym, że udzielają pożyczek na krótki okres czasu i najczęściej kosztuje nas to o wiele więcej, niż gdybyśmy pożyczali w banku. Jednak z drugiej strony tego rodzaju kredyt udzielany jest o wiele szybciej i nie występuje w jego przypadku tak wiele formalności.

Komu jest potrzebna szybka pożyczka przez internet na dowód?

 • Osobom, które szybko potrzebują gotówki i nie mają czasu na długie formalności, występujące w przypadku „tradycyjnej” pożyczki bankowej.
 • Klientom, którzy posiadają już kilka zobowiązań kredytowych i z tego względu instytucje bankowe nie chcą udzielić im kolejnego kredytu.
 • Osobom bezrobotnym pracującym „na czarno”, a w związku z tym nie wykazującym dochodu.
 • Klientom, którzy zalegają z jakimiś opłatami i z tego powodu ich dane wpisane zostały do ogólnie dostępnych baz zadłużenia, jak np. Krajowy Rejestr Dłużników (KRD), Biuro Informacji Kredytowej (BIK) czy BIG (Biuro Informacji Gospodarczej).
 • Osobom charakteryzującym się niskimi dochodami, co nie pozwala na otrzymanie kredytu w banku.
 • Emerytom i rencistom, którzy zwykle otrzymują niskie świadczenia.

Czy łatwo wziąć szybką pożyczkę?

Co jednak istotne, nie jest sztuką wziąć szybką pożyczkę – ogłoszenia o nich znajdziemy dzisiaj na każdym słupie ogłoszeniowym, w gazetach, telewizji i w internecie. Zawsze trzeba jednak zdawać sobie sprawę, wziętą pożyczkę należy spłacić. Dlatego warto dobrze się zastanowić przed jej wzięciem i wybrać najlepszą dla nas ofertę. Nie bierzmy pożyczki w pierwszej firmie z rzędu, tylko dlatego, że zgodziła się pożyczyć nam pieniądze, przeanalizujmy najpierw więcej ofert i wybierzmy najkorzystniejszą.

Na co szczególnie zwrócić uwagę podczas wybierania oferty pożyczki?

 • Przede wszystkim zwróćmy uwagę na wysokość rat i realnie oszacujmy, czy uda nam się je spłacać przy naszych obecnych dochodach.
 • Wysokość rat nieodłącznie wiąże się z wysokością oprocentowania, szczególnie istotna powinna dla nas być wysokość RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania), która informuje nas jaki jest całkowity koszt kredytu ponoszony przez klienta (prowizje, opłaty, koszty usług dodatkowych) określony jako wartość procentowa naszego kredytu w stosunku rocznym. Wartość RRSO pozwala na szybkie porównanie ofert kredytowych, bez konieczności dokładnego analizowania oprocentowania, prowizji i innych opłat przy poszczególnych kredytach. Sytuację ułatwia jeszcze fakt, że sposób obliczania RRSO został ujednolicony poprzez wprowadzenie w 2012r. zmian w ustawie o kredycie konsumenckim,
 • W jakim terminie należy spłacić kredyt, co jest także uzależniony od tego w jakiej jesteśmy sytuacji. Jeśli mamy w perspektywie szybki zastrzyk gotówki, to możemy wziąć pożyczkę na jak najkrótszy okres, żeby płacić jak najmniej kosztów dodatkowych (niektóre firmy udzielają nawet pierwszej pożyczki za darmo), innym razem zaś korzystniejsze będą dla nas mniejsze raty rozciągnięte w dłuższym okresie czasu.
 • Jaka jest weryfikacja naszej zdolności kredytowej przez pożyczkodawcę? W przpadku, kiedy nasza historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia, wybierzmy firmę, która nie sprawdza naszych finansów i nie wymaga od nas przedstawiania dodatkowych zaświadczeń.
 • Czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty rat pożyczki? Taka opcja jest bardzo ważna, bo zapewnia nam spokojną głowę, w przypadku kiedy nasza sytuacja nagle się pogorszy i nie mamy możliwości spłacenia bieżących rat w wymaganym terminie.
 • Czy pierwsza pożyczka w parabanku jest darmowa? Jeśli planujemy spłacić pożyczkę w krótkim terminie, to taka oferta może być dla nas korzystna, oczywiście pod warunkiem wywiązania się ze wszystkich zobowiązań – spłacimy wówczas dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy.

Szybka pożyczka przez internet na dowód już ze względu na samą nazwę kojarzy nam się z czymś mało korzystnym, w końcu „co nagle co po diable” mówi polskie przysłowie. Ale nie musi tak być. Jeśli dobrze przeanalizujemy naszą sytuację i dopasujemy taki typ pożyczki do naszych oczekiwań i możliwości, może nam ona pomóc w trudnym okresie bez konieczności ponoszenia nadmiernych kosztów.

Szybkie kredyty przez internet na dowód
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*