• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
    bulinka37 o
  • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
    Ekspert_SMS365 o
  • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
    Mary o

Viasms.pl

Viasms.pl

VIA SMS PL Sp. z o. o.
Al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa

www.viasms.pl
W skrócie o Viasms.pl

Pierwsza pożyczka za darmo? TAK, do 1000 zł
Czas decyzji: 15 minut
Wiek: 20-65 lat
Sprawdzany BIK (BIG): Tak
Sposób weryfikacji: Przelew 1gr, weryfikacja sms
Kwoty pożyczek: 100-3000 zł
Okres trwania pożyczki: 1-30 dni
Możliwość przedłużenia: Tak
Godziny pracy: Pn-Pt: 08.00 – 22.00, Sob: 8.00-18.00, Ndz: 10.00 – 18.00
Przyjmowanie wniosków: 24h / dobę, 7 dni w tygodniu

VIA SMS udziela pożyczek gotówkowych na dowolny cel, na okres od 1 do 30 dni w kwocie od 100 zł do 3000 zł.

W VIA SMS z pierwszą pożyczką otrzymasz maksymalnie 1000 zł. Po 7 dniach od jej spłaty limit pożyczki wzrasta do 900 zł. Kolejny limit w wysokości 1200 zł osiągnięty zostaje po 7 dniach od spłaty drugiej pożyczki. Czwarty limit wynosi 1500 zł. Od piątej pożyczki masz zaś możliwość ubiegania się o pożyczkę do 3000 zł. W każdym jednak przypadku, jeśli od spłaty pożyczki nie minęło 7 dni dostępny limit wynosi zawsze 500 zł.

Aby otrzymać pożyczkę w VIA SMS nie są potrzebne żadne dokumenty. Wystarczy posiadać telefon komórkowy i konto w banku w Polsce

Jeśli masz konto w jednym z banków: Millennium Bank, BRE Bank / mBank / MultiBank, BZWBK, PKO Bank Polski/Inteligo, Pekao SA, Alior Bank, ING Bank, to po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze trafią na Twoje konto w kilka minut. W przeciwnym razie wpłata zostanie u Ciebie odnotowana prawdopodobnie po kilku godzinach.

Wszystkie wnioski o pożyczkę wpływające do VIA SMS PL są poddawane szczegółowej kontroli pożyczkowej. Wniosek może zostać odrzucony, gdy dane klienta są wpisane w bazie dłużników (ERIF, BIG Infomonitor lub KRD), gdy pracownikom VIA SMS nie udało nam się skontaktować telefoniczne z pożyczkobiorcą w celu weryfikacji lub weryfikacja ta nie przebiegła pomyślnie, klient ma negatywną historię pożyczkową we VIA SMS PL lub ma już jedną aktywną pożyczkę.

Jedna opinia o “Viasms.pl

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

*

*