• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
 • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
 • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
 • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
 • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

Taktofinanse.pl

Taktofinanse.pl

TAKTO Sp. z o.o.
ul. Braniborska 58-68
53-680 Wrocław

www.taktofinanse.pl
W skrócie o Taktofinanse.pl

Pierwsza pożyczka za darmo? NIE
Czas decyzji: 60 minut
Wiek: 18 – 75 lat
Pożyczka bez BIK: Nie
Sposób weryfikacji: Przelew 1 gr (w przypadku umowy przez telefon), przesłanie niezbędnych dokumentów na e-mail lub faxem
Kwoty pożyczek: 500 – 10.000 zł
Okres spłaty: 3 – 36 miesięcy
Możliwość przedłużenia: Nie
Przyjmowanie wniosków: 24h / dobę, 7 dni w tygodniu

Aby otrzymać pożyczkę w TakTo należy posiadać co najmniej jedno źródło udokumentowanego dochodu w wysokości min 500zł, nie można też posiadać zajęć komorniczych oraz na dzień sporządzenia pożyczki posiadać zadłużenia w BIG lub BIK.

Jeśli spełniamy powyższe warunki możemy przystąpić do składania wniosku. W tym celu należy wypełnić prosty formularz kredytowy znajdujący się na stronie www.taktofinanse.pl, po wysłaniu którego zostanie zbadana Twoja zdolność kredytowa. Po poprawnej weryfikacji otrzymasz telefon celem zawarcia umowy. Umowę można też zawrzeć za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wypłata pożyczki dokonywana jest na wskazany rachunek bankowy, a dla osób nie posiadających własnego konta, istnieje możliwość odbioru pożyczki w dowolnym Urzędzie Pocztowym.

Oprocentowanie pożyczki wynosi 16% w skali roku. Dodatkowo należy do tego doliczyć opłatę przygotowawczą w wysokości 5% oraz opłatę prowizyjną, której wysokość ustalana jest indywidualnie. RRSO dla pożyczki na okres 12 miesięcy wynosi od 115% do 160%.

Chcesz otrzymać pożyczkę w TakTo lub potrzebujesz więcej informacji?

Odwiedź stronę: www.taktofinanse.pl

Jedna opinia o “Taktofinanse.pl

 1. czarny
  koszta duże, ale znane przed podpisaniem umowy. spłaciłem regularnie więc obyło się bez problemów. Raczej polecam.

  Ocena:

  Poleca

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

*