• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
    bulinka37 o
  • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
    Ekspert_SMS365 o
  • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
    Mary o

Ranking kredytów gotówkowych

września 2021

120 zł w gotówce oraz nawet 10 tysięcy zł na kampanię reklamową w serwisach grupy Bankier – zgarnij premię z iKontem Biznes Alior Banku!

Alior Bank ruszył z akcją specjalną dla nowych klientów firmowych. Prowadzisz firmę i szukasz nowego konta dla swojej działalności? Załóż iKonto Biznes w Alior Banku i zyskaj 120 zł premii w gotówce! To nie koniec – jeśli odpowiesz kreatywnie na 5 pytań i wygrasz konkurs, otrzymasz nawet 10 000 zł na kampanię reklamową w serwisach grupy Bankier!

Alior Bank przygotował specjalną promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Zyskać można naprawdę sporo – poza podstawową premią mamy szansę również na wygranie 10 000 zł na kampanię reklamową w serwisach grupy Bankier. Promocja za taką gotówkę z pewnością pomoże w rozwoju naszego biznesu – jest więc o co walczyć.

Kto może wziąć udział w promocji?

Najnowsza promocja Alior Banku skierowana jest do firm, które dotąd nie posiadały jeszcze w Alior Banku konta na firmowy numer NIP. Jak więc warto zauważyć – w tym przypadku promocja skierowana jest przede wszystkim do nowych klientów banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniasz powyższy warunek, tj. nie miałeś jeszcze konta firmowego w Alior Banku, możesz złożyć wniosek na dedykowanej do promocji stronie organizatora. Jest to bardzo ważne, ponieważ Alior Bank wyraźnie zaznacza w regulaminie, że promocja nie będzie obowiązywała klientów, którzy zarejestrują się za pośrednictwem bezpośredniej strony Banku, a także innych stron w internecie – musi to być dedykowana strona promocji.

Na złożenie wniosku mamy czas do 31.12.2017 i lepiej nie zwlekać z decyzją – wnioski złożone po tym terminie nie będą już brały udziału w promocji.

Po rejestracji na dedykowanej do promocji stronie organizatora, otrzymamy na maila link aktywacyjny, którego kliknięcie przeniesie nas do formularza, za pośrednictwem którego będziemy mogli wysłać wniosek o utworzenie w Alior Banku iKonta Biznes.

Przy składaniu wniosku musimy pamiętać, aby zaznaczyć wymaganą w regulaminie promocji zgodę:

na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi przez Alior Bank faktu otwarcia przez Uczestnika Produktu Alior Bank w ramach Promocji i spełnienia warunków określonych w Pkt II 2-4 Regulaminu

Po prawidłowym złożeniu wniosku przez internet mamy miesiąc czasu na podpisanie z Alior Bankiem umowy.

Jak otrzymać 120 zł premii w gotówce?

Zasady otrzymania premii w wysokości 120 zł w gotówce są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy maksymalnie w ciągu 2 miesięcy od otwarcia iKonta Biznes dokonać wpłat o łącznej sumie min. 500 zł. Jak na konto firmowe – jest to bardzo niski próg, dzięki czemu praktycznie każdy będzie mógł skorzystać z promocji i zgarnąć premię.

Jeśli spełnimy powyższy warunek, otrzymamy od Alior Banku powiadomienie o przyznaniu premii (powiadomienie zostanie wysłane do nas najpóźniej do 30.04.2018). W przeciągu 5 dni roboczych od otrzymania tej informacji powinniśmy zalogować się na stronie promocji i podać wszystkie dane, które będą potrzebne do wypłaty premii (zwłaszcza poprawny numer iKonta Biznes). Premia zostanie przelana na nasz rachunek bankowy najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania powiadomienia.

UWAGA. Pamiętaj, aby wliczyć premię do przychodów firmy i odprowadzić od niej należny podatek!

Co zrobić, by otrzymać nawet 10 000 zł na kampanię reklamową w serwisach grupy Bankier?

120 zł w gotówce to nie jedyne pieniądze, jakie możemy zgarnąć zakładając iKonto Biznes. Możemy również powalczyć o cenne nagrody dodatkowe, którymi w tym przypadku będą środki, które będziemy mogli wykorzystać na kampanię reklamową w serwisach grupy Bankier.

Aby wziąć udział w walce o 10 000 zł środków na reklamę, musimy do 31.01.2018 zgłosić organizatorowi deklarację ubiegania się o nagrodę. Przesyłamy ją na adres mailowy: kontakt@zgarnijpremie.pl, wraz z odpowiedziami na poniższe pytania konkursowe:

„1) Co jest dla Ciebie najważniejsze w rachunku firmowym z punktu widzenia przedsiębiorcy?

2) Dlaczego wybrałeś/wybrałaś właśnie iKonto Biznes w Alior Banku?

3) Co zainspirowało/skłoniło Cię do otwarcia własnej działalności gospodarczej?

4) Czy masz jeszcze jakieś rachunki firmowe – jeśli tak to w jakich bankach?

5) Jak chciałbyś/chciałabyś, aby wyglądał proces otwarcia konta firmowego w przyszłości?”

Kryterium oceny stanowić będzie kreatywność, atrakcyjność i oryginalność. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni przez specjalnie dobraną komisję konkursową. Do wygrania są:

1) Nagroda Dodatkowa Gold = bon o wartość 10 000 zł do wykorzystania na świadczenia reklamowe

2) Nagroda Dodatkowa Silver = bon o wartość 5 000 zł do wykorzystania na świadczenia reklamowe

3) Nagroda Dodatkowa Bronze = bon o wartość 2 000 zł do wykorzystania na świadczenia reklamowe

Jeśli znajdziemy się wśród zwycięzców, nagrodę będziemy mogli wykorzystać do 30.06.2018. Co więcej – nie musimy odprowadzać od niej podatku – leży to już po stronie organizatora.

Czy iKonto Biznes mi się opłaci?

Prowadzenie iKonta Biznes w Alior Banku jest bezpłatne – o ile utrzymamy średniomiesięczne saldo na poziomie minimum 1000 zł, a także zgodzimy się na przesyłanie informacji marketingowych. Utrzymanie karty również będzie darmowe, o ile dokonamy nią minimum 4 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Darmowe będą również krajowe, standardowe przelewy internetowe, a także przelewy do ZUS i US. Co miesiąc otrzymamy również pięć darmowych przelewów natychmiastowych Elixir i pięć darmowych przelewów europejskich Sepa. Za każdy kolejny będziemy musieli już zapłacić odpowiednio 10 zł i 5 zł. Korzystanie z bankomatów i wpłatomatów w oddziałach Alior Banku będzie całkowicie bezpłatne, ponadto otrzymamy miesięcznie 5 darmowych wypłat w pozostałych bankomatach krajowych i 5 darmowych wpłat we wpłatomatach PlanetCash. Musimy się liczyć jednak z opłatami za SMS-y autoryzacyjne – pierwsze 10 jest bezpłatne, jednak każdy następny kosztuje 20 groszy.

120 zł w gotówce oraz nawet 10 tysięcy zł na kampanię reklamową w serwisach grupy Bankier – zgarnij premię z iKontem Biznes Alior Banku!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)