• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
 • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  bulinka37 o
 • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
 • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  Ekspert_SMS365 o
 • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
  Mary o

Ranking kredytów gotówkowych

listopada 2022

300 zł zwrotu za zakupy z rachunkiem w T-Mobile Usługi Bankowe

Korzystaj z usług Bankowych w T-Mobile i zgarnij aż 5% zwrot pieniędzy za swoje zakupy – to aż 300 zł rocznie, za samo korzystanie z transakcji bezgotówkowych! Warunki promocji nie są trudne do spełnienia – zwłaszcza, jeśli często w ten sposób opłacasz swoje zakupy.W T-Mobile Usługi Bankowe możemy otrzymać do 25 zł miesięcznie zwrotu za zakupy, które wykonamy za pośrednictwem karty debetowej, karty kredytowej lub BLIK. Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku i trwać będzie aż do odwołania (o zakończeniu promocji bank poinformuje minimum 2 miesiące przed planowaną datą odwołania).

Co należy zrobić, aby wziąć udział w promocji?

 • Należy być właścicielem rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe (jeśli nie posiadamy rachunku – zakładamy go) i posiadać aktywną kartę debetową.
 • Należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych, a także na weryfikację historii zobowiązań.
 • Jeśli nasze konto w T-Mobile Usługi Bankowe zostało otwarte przed 2 listopada 2015 r., musimy zgłosić chęć udziału w promocji (np. za pośrednictwem infolinii).
 • Należy odnotować w danym miesiącu wpływ z wynagrodzenia/stypendium/ZUS/łączną wartość wpływów z obcych banków w wysokości minimum 2000 zł.

 

Jakie konta mamy do wyboru?

 • Konto Freemium – prowadzenie konta i krajowe przelewy internetowe są bezpłatne, bezpłatne jest również posiadanie karty debetowej, o ile wykonamy miesięcznie transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 200 zł (w przeciwnym przypadku pobierana jest miesięczna opłata w wysokości 6 zł). Pierwsze 3 wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce i na świecie są bezpłatne – za każdą kolejną będziemy musieli zapłacić 6 zł. Pierwsza wpłata gotówki za pośrednictwem wpłatomatu jest bezpłatna – od kolejnych naliczane jest 0,5% prowizji (jednak nie mniej niż 1 zł). Maksymalny miesięczny zwrot za zakupy wynosi 15 zł.
 • Konto Premium – prowadzenie konta, krajowe przelewy internetowe i posiadanie karty debetowej są bezpłatne, o ile wykonamy miesięcznie transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł (w przeciwnym przypadku za prowadzenie konta pobierana jest miesięczna opłata w wysokości 18,9 zł). Wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce i na świecie, a także wpłaty we wpłatomatach są również bezpłatne. Maksymalny miesięczny zwrot za zakupy wynosi 15 zł.

Nawet 300 zł rocznie zwrotu za transakcje bezgotówkowe

Jeśli spełnimy warunki promocji, bank zobowiązuje się zwrócić nam 5% wartości transakcji bezgotówkowych, których dokonamy za pośrednictwem kart (debetowej i kredytowej) lub transakcji BLIK, jednak maksymalnie w wysokości 15/25 zł zależnie od rodzaju posiadanego przez nas konta. Zwrot za zakupy przyznawany jest do każdego 15 dnia miesiąca przypadającego po miesiącu, w którym dokonaliśmy zakupów (jednak tylko, jeśli posiadamy w tym czasie aktywne konto). W przypadku posiadania konta Freemium możemy otrzymać do 15 zł miesięcznie zwrotu za zakupy (należy dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 200 zł). W przypadku posiadania konta Premium możemy otrzymać do 25 zł miesięcznie zwrotu za zakupy (należy dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 500 zł). Przyznana premia nie podlega opodatkowaniu.

Premia naliczana jest przez 6 miesięcy. W tym czasie możemy uzbierać do 90 zł, jeśli posiadamy konto Freemium i aż do 150 zł, jeśli posiadamy konto Premium.

Ale to nie koniec!

Mamy możliwość przedłużenia czasu naliczania premii. Wystarczy, że posiadamy w T-Mobile Usługi Bankowe aktywny produkt kredytowy (karta kredytowa, linia kredytowa). Wówczas po roku korzystania z transakcji bezgotówkowych na warunkach promocji otrzymamy zwrot do 180 zł w przypadku posiadania konta Freemium i aż do 300 zł w przypadku posiadania konta Premium.

 

Uwaga – są haczyki!

Aby nie generować sztucznych obrotów, bank wyłączył z promocji pewne płatności. Do kwoty transakcji bezgotówkowych nie będą wliczały się przelewy związane z:

* kasynami, zakładami bukmacherskimi, itp.

* płatnościami zagranicznymi

* usługami transportowymi

* instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi

* internetowymi przekazami pieniężnymi

* płatnościami za rachunki (energia, gaz, woda, itp.)

 

Podsumowując – roczny zysk z promocji, jeśli posiadamy w T-Mobile Usługi Bankowe konto Premium i aktywny produkt kredytowy (jak np. karta kredytowa) może wynieść aż 300 zł. To całkiem ciekawa promocja!

300 zł zwrotu za zakupy z rachunkiem w T-Mobile Usługi Bankowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)