• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
    bulinka37 o
  • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
    Ekspert_SMS365 o
  • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
    Mary o

Bezkarna czy Bezkompromisowa – BGŻOptima kusi wysokim oprocentowaniem na swoich lokatach

Lokaty Banku BGŻOptima już od dłuższego czasu biją rekordy popularności w zakresie produktów sprzyjających oszczędzaniu. Czy aby na pewno prezentowane oferty są godne uwagi? Przyjrzyjmy się im z bliska… Lokaty: Bezkompromisowa oraz Bezkarna cieszą się dużą popularnością i to nie tylko wśród osób młodych. Wysokie oprocentowanie, przejrzyste warunki, elastyczna forma wypłaty – co przygotował dla nas BGŻOptima?

Lokata Bezkarna

Lokata Bezkarna to produkt dedykowany wyłącznie nowym klientom. Ci, którzy posiadają już konto w BGŻOptima mogą zapomnieć o oprocentowaniu w wysokości 3,5% (oczywiście, w skali roku). Aby skorzystać z lokaty należy otworzyć jednocześnie Konto Indywidualne Rachunek Smart BGŻ Optima. Minimalna kwota lokaty nie jest zbyt wysoka – raptem 1 000 zł. Wiele do życzenia pozostawia jednak maksymalna – 20 000 zł. Ci, którzy liczyli na powielenie majątku życia na pewno będą zawiedzeni. Nie da się jednak ukryć, że produkt ten doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które posiadają niewielkie oszczędności. Posiadając „żelazny kapitał zapasowy” nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić go na lokacie – zwłaszcza, że okres trwania Lokaty Bezkarnej wynosi raptem 3 miesiące. Co ciekawe, nawet jak zerwiemy umowę wcześniej, całość wraz z odsetkami naliczonymi do czasu rozwiązania lokaty trafi na nasze konto. Niezależnie od tego czy wytrwamy do końca, czy też nie – i tak nie będziemy stratni! Ze względu na stosunkowo duże oprocentowanie i całkiem wygodne warunki, BGŻOptima umożliwia założenie wyłącznie jednej lokaty – mówiąc prościej, produkt jest nieodnawialny. Po upływie 3 miesięcy odsetki zostaną przekazane na konto oszczędnościowe. Licząc zyski nie zapominajmy jednak uwzględnić podatku… Uwaga! Lokatę Bezkarną zakładamy wraz ze wspomnianym już Kontem Indywidualnym Rachunek Smart BGŻOptima.

Lokata Bezkompromisowa

Lokata Bezkompromisowa, podobnie jak Lokata Bezkarna, dedykowana jest wyłącznie nowym klientom. W tym przypadku BGŻOptima oferuje nam oprocentowanie 2,7% w skali roku. Na uwagę zasługuje jednak maksymalna kwota, jaką możemy umieścić na lokacie – 100 000 zł (kwota minimalna bez zmian: 1 000 zł). Produkt ten sprawdzi się w przypadku osób, które posiadają nieco większe oszczędności, pragną je w niewielkim stopniu zwiększyć, aczkolwiek boją się funduszy inwestycyjnych. Czas trwania lokaty Bezkompromisowej wynosi 3 miesiące. Atrakcyjne oprocentowanie, wysoka kwota lokaty i… elastyczny dostęp do pieniędzy – BGŻOptima gwarantuje swoim klientom wypłatę naliczonych odsetek, nawet przy zerwaniu umowy przed czasem. Tak jak w przypadku Lokaty Bezkarnej, również Lokata Bezkompromisowa jest nieodnawialna. Możemy zdecydować się nań wyłączenie raz. Lokatę otwieramy w momencie składania Wniosku o otwarcie Konta Indywidualnego Rachunku Smart BGŻOptima.

Na sam koniec warto nadmienić kolejny już raz, że zarówno Lokata Bezkarna jak i Lokata Bezkompromisowa przeznaczone są dla nowych klientów. Aby otworzyć którąkolwiek z nich należy uwzględnić to podczas składania Wniosku o otwarcie Konta Indywidualnego Rachunku Smart BGŻOptima. Po dokonaniu formalności związanych z otwarciem ROR, założenie jednej z lokat będzie niemożliwe! Co jeszcze trzeba mieć na uwadze? Obydwie lokaty otwierane są w rodzimej walucie – polskich złotówkach (nie w euro, frankach czy dolarach). Odsetki przekazywane są na rachunek oszczędnościowy: po zakończeniu lokaty bądź po wypowiedzeniu/zerwaniu umowy (w drugim przypadku oczywiście odpowiednio pomniejszone). Klient BGŻOptima może skorzystać tylko z jednej opcji tj. albo z Lokaty Bezkarnej (do 20 000 zł), albo z Lokaty Bezkompromisowej (do 100 000 zł). W każdym przypadku kwota minimalna lokaty wynosi 1 000 zł. Od odsetek pobierany jest podatek od zysków kapitałowych.

Aby otworzyć Lokatę Bezkarną bądź Lokatę Bezkompromisową należy wejść na stronę Banku BGŻOptima. Wszystkich formalności można dokonać bez wychodzenia z domu. W tym celu należy przygotować skan dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego (do przelewu weryfikującego).

Bezkarna czy Bezkompromisowa – BGŻOptima kusi wysokim oprocentowaniem na swoich lokatach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)