• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
 • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  bulinka37 o
 • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
 • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  Ekspert_SMS365 o
 • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
  Mary o

Credit Agricole płaci 200 zł za przeniesienie konta!

Credit Agricole czynnie pozyskuje nowych klientów. Nie jesteś jeszcze klientem tego banku? Zastanawiałeś się nad przeniesieniem tam konta? Teraz jest najlepsza ku temu okazja – w promocji „Polacy wybierają Credit Agricole” czeka na Ciebie 200 zł premii!Promocja „Polacy wybierają Credit Agricole” trwa od 1.10.2017 r. do 31.12.2017 r. Oferta skierowana jest zarówno do zupełnie nowych, jak i powracających klientów banku. Jeśli posiadałeś już wcześniej konto w Credit Agricole, a chciałbyś skorzystać z promocji, nie musisz się martwić – okres karencji dla powracających klientów wynosi jedynie rok.  Premię otrzymasz za przeniesienie rachunku z innego banku do CA. Co więcej – bank dokona większości formalności związanych z przeniesieniem rachunku w naszym imieniu.

Jakie konto wybrać?

Aby skorzystać z promocji, należy przenieść konto z innego banku do CA i otworzyć tu indywidualny lub wspólny rachunek. Do wyboru mamy cztery rodzaje kont:

 • 1 konto

- Konto przeznaczone dla osób od 18 do 27 roku życia. Prowadzenie konta jest bezpłatne, bezpłatna jest również karta, o ile wykonamy nią minimum 1 transakcję bezgotówkową miesięcznie na kwotę określoną w regulaminie (jeśli nie spełnimy tego warunku, opłata za kartę wynosić będzie 2,90 zł).  Wypłaty z bankomatów Credit Agricole, Euronet i BZWBK24 są bezpłatne, w przypadku wypłat z innych bankomatów pobierana jest prowizja w wysokości 5 zł. Po ukończeniu 27 roku życia konto zostaje automatycznie przekształcone w konto PROSTOoszczędzające PLUS.

 • Konto PROSTOoszczędzające

- Standardowe, najtańsze konto, o stałych, z góry określonych opłatach – bez niespodzianek, niezależne od wysokości wpływów miesięcznych. Miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 4,9 zł. Za użytkowanie karty pobierana jest opłata w wysokości 3,9 zł miesięcznie (nie ma możliwości zwolnienia z tej opłaty np. poprzez transakcje bezgotówkowe). Wypłaty z bankomatów Credit Agricole są bezpłatne – w pozostałych bankomatach zostanie naliczona prowizja w wysokości 5 zł. Bezpłatne są internetowe przelewy krajowe.

 • Konto PROSTOoszczędzające PLUS

- Prowadzenie konta jest bezpłatne, jeśli zapewnimy miesięczny dochód na poziomie minimum 1500 zł (jeśli nie spełnimy tego kryterium, zostanie naliczona opłata w wysokości 9,90 zł). Za użytkowanie karty również możemy nie płacić, o ile wykonamy w miesiącu transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł (jeśli nie spełnimy tego warunku zostanie pobrana opłata w wysokości 7,90 zł).  Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe.

 • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM

- Konto dla wymagających, o wysokich zarobkach. Prowadzenie rachunku będzie bezpłatne, o ile zapewnimy miesięczne wpływy na poziomie 10 000 zł (jeśli warunek ten nie zostanie spełniony, zostanie pobrana opłata w wysokości 14,90 zł). Użytkowanie karty jest całkowicie bezpłatne i nie zależy od wysokości transakcji bezgotówkowych. Bezpłatne są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać premię?

Aby otrzymać premię, musimy wybrać jeden z powyższych rachunków i podpisać umowę z bankiem, a także złożyć wniosek o wydanie karty płatniczej i podpisać umowę Bankowości Elektronicznej CA24 (nadajemy hasło do serwisu i wybieramy wyciągi w formie elektronicznej) i wyrazić zgodę na działania marketingowe oraz otrzymywanie informacji handlowych. Należy również podpisać w placówce banku Credit Agricole pełnomocnictwo do przeniesienia naszego rachunku z dotychczasowego banku do CA. W pełnomocnictwie podajemy nazwę dotychczasowego banku, numer rachunku i dyspozycję do zamknięcia tego rachunku w naszym imieniu z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Przy podpisaniu pełnomocnictwa należy zwrócić również uwagę, na prawidłowe wypełnienie „zlecenia przekazywania środków” i podanie nazwy i adresu instytucji przekazującej wynagrodzenie, którą bank powiadomi o zmianie rachunku bankowego. Kiedy wszystkie formalności już załatwimy, pozostają nam dwa warunki do spełnienia:

 • Posiadanie aktywnej karty płatniczej (zwłaszcza na dzień przypadający na otrzymanie premii).
 • Stałe wpływy na konto – co najmniej raz w każdym miesiącu kalendarzowym wpływ kwoty, nie niższej niż wcześniej zadeklarowanej na „zleceniu przekazywania środków”, w wysokości minimum 3000 zł przez okres 3 kolejnych miesięcy (UWAGA – do kwoty tej nie można zaliczyć przelewów z rachunków oszczędnościowych i lokat – bank bierze pod uwagę tylko wpływy z innych kont bankowych). Pierwszy przelew na konto musi nastąpić najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, od założenia konta (zakładamy konto w listopadzie – pierwszy wpływ musi być do końca grudnia).

Uwaga – jest jeden haczyk

Przed złożeniem wniosku musimy sprawdzić, czy bank, w którym posiadamy aktualnie konto, znajduje się na liście banków biorących udział w procesie przenoszenia rachunków. Okazuje się, że jest sporo banków, z których nie będziemy mogli w ten sposób przenieść konta.

 

Premia za przeniesienie konta zostanie wypłacona nie później, niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Oczywiście premia zwolniona jest z podatku dochodowego. Proste, prawda?

Credit Agricole płaci 200 zł za przeniesienie konta!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)