• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
 • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  bulinka37 o
 • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
 • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  Ekspert_SMS365 o
 • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
  Mary o

Tylko w Idea Bank – lokata na 4% w skali roku i bon o wartości 200 zł do fly.pl

Za oknem szaro, zimno i ponuro – może czas zatem pomyśleć o wakacjach? Z Idea Bank już dziś możesz zadbać o środki na przyszłoroczny urlop! Lubisz oszczędzać i jednocześnie marzysz o dalekich podróżach? Załóż lokatę z rewelacyjnym oprocentowaniem w wysokości 4% i zgarnij dodatkowo aż 200 zł, które będziesz mógł wykorzystać w serwisie fly.pl!Idea Bank proponuje swoim nowym klientom jedną z najlepiej oprocentowanych na rynku lokat. Lokata Happy, a także jej dwie alternatywne wersje – Happy Plus i Happy Pro, to nie tylko szansa na powielenie swoich oszczędności, ale również możliwość otrzymania vouchera o wartości aż 200 zł, który będziesz mógł wydać przy spełnianiu swoich marzeń w serwisie fly.pl! Trzeba przyznać, że pozyskiwanie nowych klientów robione jest tu ze skutecznym rozmachem – nic dziwnego, oferta jest bardzo przekonująca!

 

Kto może skorzystać z promocji Fly Happy?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli takich osób, które nie posiadały nigdy produktów Idea Banku (a także nie były wcześniej klientami Lion’s Banku) i nie wnioskowały o nie. Jednym słowem – jeśli nie widniejesz w bazie banku – promocja skierowana jest waśnie do Ciebie! Promocja trwa do 31.12.2017, jednak warto się pospieszyć – zainteresowanie taką ofertą rośnie każdego dnia!

 

Czy są haczyki?

Największym atutem promocji Idea Bank są bardzo proste i przejrzyste zasady. Nie musisz zakładać konta bankowego, nie musisz uruchamiać karty płatniczej, nie musisz spełniać wygórowanych warunków przystąpienia do promocji, nie ma wysokiej kwoty minimalnej wpłaty, a lokatę możesz założyć już nawet na 1 miesiąc! Co więcej – wszystko załatwisz z domu – przez internet! Prościej już się nie da!

 

Jak skorzystać z promocji i odebrać Voucher?

Aby skorzystać z promocji wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie banku i złożysz wniosek o Lokatę Happy, w którym zaakceptujesz warunki promocji. Bank sprawdzi Twoje dane osobowe (PESEL) i jeśli faktycznie nie widniejesz w bazie klientów (lub niedoszłych klientów – pamiętaj, że jeśli kiedyś wnioskowałeś o jakikolwiek produkt Idea Banku lub Lion’s Banku, jesteś już w bazie firmy – nawet, jeśli produkt ten ostatecznie nie został aktywowany) – otrzymasz na maila wiadomość z danymi niezbędnymi do przelania środków na lokatę.

W ciągu 5 dni kalendarzowych od daty złożenia wniosku powinieneś przelać środki na lokatę. I to już prawie koniec – ostatnim warunkiem, jaki musisz spełnić jest utrzymanie lokaty minimum do ostatniego dnia miesiąca, w którym składałeś wniosek. Jest to jednak warunek banalnie prosty do spełnienia – w końcu 4% to nie lada kąsek – któż chciałby rezygnować z szansy na tak wysokie odsetki? Warto utrzymać lokatę do końca, inaczej o odsetkach możemy pomarzyć!

Najpóźniej do 5 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym przystąpiłeś do promocji Bank dokona weryfikacji spełnienia warunków promocji. Następnie, w nagrodę prześle do Ciebie SMS-em maksymalnie w ciągu 5 dni kod Vouchera o wartości 200 zł, który będziesz mógł wykorzystać w serwisie fly.pl.

Jakie lokaty w Happy Fly?

Do wyboru masz trzy opcje:

 • Lokata 1-miesięczna o oprocentowaniu 3% w skali roku
 • Lokata 3-miesięczna o oprocentowaniu 3,5% w skali roku
 • Lokata 2-miesięczna o oprocentowaniu 4% w skali roku

Na lokacie można umieścić środki pieniężne w dość szerokim zakresie kwot – dzięki temu z promocji mogą skorzystać zarówno mniej, jak i bardziej zamożni. Minimalna kwota to jedynie 500 zł, a maksymalna to aż 10 000 zł.

Wykorzystaj Voucher do fly.pl!

Zakładając lokatę Happy w Idea Banku, nie tylko otrzymasz szansę na wyjątkowo korzystne oprocentowanie, ale również otrzymasz bon o wartości 200 zł do wydania w serwisie fly.pl. Voucher możesz wykorzystać na zakup usług turystycznych i pakietów lotniczych prezentowanych na stronie www.wczasy.fly.pl.

Bon należy wykorzystać do 30 czerwca 2018 r. (do tego czasu należy dokonać rezerwacji i płatności z wykorzystaniem promocyjnego bonu) – pamiętaj jednak, że termin Twojej wycieczki nie może być późniejszy niż 31 grudnia 2018 r.

Tylko w Idea Bank – lokata na 4% w skali roku i bon o wartości 200 zł do fly.pl
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)