• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
 • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  bulinka37 o
 • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
 • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  Ekspert_SMS365 o
 • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
  Mary o

Załóż darmowe konto osobiste Citi Priority i zgarnij aż 700 zł!

Pamiętasz ofertę Citi Priority? Mamy DOBRĄ wiadomość – promocja ta jest już nieaktualna. Dlaczego jest to dla Ciebie dobra wiadomość? Ponieważ Citibank rekordowo podbił swoją własną stawkę! Już dziś, zakładając konto osobiste Citi Priority, możesz zgarnąć aż 700 zł! Znasz lepszą promocję?

Jeszcze do niedawna Citibank oferował nagrodę w wysokości 400 zł za założenie konta Citi Priority. Promocja ta spotkała się z dość dużym zainteresowaniem – Citibank postanowił nie osiadać jednak na laurach i pójść za ciosem. Stworzył dla swoich nowych i obecnych klientów mega petardę – ta oferta bije na głowę wszystkie inne razem wzięte! Stawka poszła drastycznie w górę i już dziś, za założenie konta osobistego Citi Priority, możesz zgarnąć aż 700 zł! Znasz inną taką promocję?

Kto i kiedy może skorzystać z promocji konta osobistego Citi Priority?

Oferta promocyjna Citibanku skierowana jest do wszystkich osób, które po 31.10.2016 nie posiadały (a więc nie posiadają również w chwili obecnej) konta osobistego i rachunku oszczędnościowego w Citibanku.

Co bardzo ważne – z promocji nie zostały wykluczone osoby, które korzystają (lub korzystały) z innych produktów banku, tzn. byli lub są posiadaczami kart kredytowych, kredytów mieszkaniowych i pożyczek. Co więcej – posiadanie produktów kredytowych w CitiBanku może nawet pomóc w spełnieniu warunków promocji!

Promocja obowiązuje do 31.01.2018  lub do wyczerpania zapasów. To bardzo ważna informacja – ze względu na atrakcyjność oferty, Citibank ograniczył ilość uczestników, którzy będą mogli skorzystać z promocji. Do wykorzystania jest tylko pula 2000 promocyjnych kont. Warto decydować się szybko, bo promocyjne konta znikają jak świeże bułeczki – jest prawie pewne, że pula wyczerpie się szybciej.

Czy konto Citi Priority jest darmowe?

Otwarcie, prowadzenie konta, a także wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą będą całkowicie darmowe, jeśli spełnisz jeden z dwóch warunków:

 • utrzymasz średniomiesięczne saldo w kwocie minimum 30 000 zł (konto osobiste, konto oszczędnościowe, lokata, ubezpieczenia, inwestycje)
 • będziesz miał regularne wpływy na konto w kwocie min 5 000 zł (nie musi to być jednorazowa wpłata – liczy się suma wpływów) i będziesz posiadać aktywny produkt kredytowy (karta kredytowa, kredyt mieszkaniowy, pożyczka)

Uwaga – pamiętaj, aby zakładając konto zaznaczyć, że chcesz wyłączyć wszystkie dodatkowo płatne usługi – wówczas, po spełnieniu tylko jednego z dwóch powyższych warunków, Twoje konto będzie w 100% darmowe.

Jak założyć konto osobiste Citi Priority w 3 prostych krokach?

Założenie konta osobistego Citi Priority to banalnie prosta sprawa.  Nie musisz nawet wybierać się w tym celu do banku. Kurier z umową przyjedzie prosto pod Twoje drzwi. Jak założyć konto w 3 prostych krokach?

 • Do 01.2018 rejestrujesz się w promocji na dedykowanej przez bank stronie internetowej. (UWAGA – pamiętaj o limicie promocyjnych kont – nie zwlekaj, bo pula się wyczerpie!).
 • Czekasz na telefon od konsultanta w sprawie finalizacji umowy. Wybierasz Konto Citi Priority z kartą debetową i wyłączasz wszystkie inne dodatkowo płatne usługi.
 • Podpisujesz umowę maksymalnie do 02.2017 i jak najszybciej logujesz się do bankowości online lub aplikacji mobilnej (masz na to czas do końca pierwszego miesiąca po podpisaniu umowy, jednak warto to zrobić szybciej – szybciej otrzymasz nagrodę pieniężną).

I już – konto masz aktywne. Proste, prawda? Teraz wystarczy, że spełnisz proste warunki i aż 700 zł leci ekspresowo na Twoje konto! Wiesz co? Część tych warunków spełnisz już spełniając wymogi darmowego konta!

Jak zgarnąć aż 700 zł za założenie konta Citi Priority?

Żeby zgarnąć 700 zł musisz spełnić bardzo proste warunki. Tak – tylko kilka prostych warunków i nagroda jest Twoja!

 • PREMIA POWITALNA = 100 zł

Aby otrzymać 100 zł premii wystarczy, że do końca drugiego miesiąca, który następuje po miesiącu zawarcia umowy, spełnisz jeden z dwóch poniższych warunków:

 • utrzymasz średniomiesięczne saldo w kwocie minimum 30 000 zł (konto osobiste, konto oszczędnościowe, lokata, ubezpieczenia, inwestycje)
 • będziesz miał regularne wpływy na konto w kwocie min 5 000 zł (nie musi to być jednorazowa wpłata – liczy się suma wpływów) i będziesz posiadać aktywny produkt kredytowy (karta kredytowa, kredyt mieszkaniowy, pożyczka)

Premia zostanie wypłacona na Twoje konto najpóźniej na koniec miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz ten warunek.

 • PREMIA ZA AKTYWNE KORZYSTANIE Z KONTA = 150 zł

Aby otrzymać kolejne 150 zł musisz spełnić 2 warunki.

 • Pierwszy z nich będzie taki sam jak przy premii powitalnej, jednak dotyczyć będzie dłuższego okresu czasu. Przez okres 7 kolejnych miesięcy, licząc od 3 miesiąca następującego po podpisaniu umowy:
  • utrzymasz średniomiesięczne saldo w kwocie minimum 30 000 zł (konto osobiste, konto oszczędnościowe, lokata, ubezpieczenia, inwestycje)

lub

 • będziesz miał regularne wpływy na konto w kwocie min 5 000 zł (nie musi to być jednorazowa wpłata – liczy się suma wpływów) miesięcznie i będziesz posiadać aktywny produkt kredytowy (karta kredytowa, kredyt mieszkaniowy, pożyczka)
 • Drugi warunek jest taki, że przez okres 7 kolejnych miesięcy, licząc od 3 miesiąca następującego po podpisaniu umowy wykonasz minimum 1 przelew miesięcznie (na dowolną kwotę).

Premia zostanie wypłacona na Twoje konto najpóźniej na koniec miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz te warunki.

 • PREMIA W RAMACH MONEYBANKU = 450 zł

Ostatnia, najwyższa premia wypłacana będzie stopniowo za to tylko, że korzystasz aktywnie z karty debetowej. Otrzymasz 5% wartości każdej transakcji, którą wykonasz za pośrednictwem karty debetowej. W miesiącu, możesz odebrać maksymalnie 50 zł. Premia będzie naliczana przez okres 9 miesięcy, za każdą płatność za pomocą karty. W tym czasie możesz uzbierać aż 450 zł, tylko za to, że aktywnie korzystasz z płatności kartą debetową (bez znaczenia, czy będą to zakupy stacjonarne, czy internetowe).

Premia zostanie wypłacona na Twoje konto co miesiąc, przez okres 9 miesięcy – najpóźniej na koniec każdego pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym będziesz płacił kartą.

Podsumujmy całość

Zakładając konto osobiste Citi Priority możesz w bardzo prosty sposób zyskać aż 700 zł. Warunki, które należy spełnić nie są szczególnie wygórowane, a warunki otrzymania premii pokrywają się z warunkami utrzymania darmowego konta, tak więc mamy dwie pieczenie na jednym ogniu. Jest to prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku. Nic dziwnego, że pula kont promocyjnych stale się zmniejsza! Nie czekaj i wypełnij wniosek już dziś! Jutro może być już za późno!

Załóż darmowe konto osobiste Citi Priority i zgarnij aż 700 zł!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)