• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
 • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  bulinka37 o
 • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
 • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  Ekspert_SMS365 o
 • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
  Mary o

Ranking kredytów gotówkowych

listopada 2022

Załóż darmowe konto w mBanku i zyskaj do 650 zł zwrotu za zakupy – okazja jakich mało!

Nie posiadasz jeszcze konta w mBanku? To idealna okazja, aby to zmienić! Załóż już dziś eKonto w mBanku i zyskaj aż do 650 zł moneybacku! Co więcej – otrzymasz gwarancję niezmienności opłat i zwolnienie z opłat za użytkowanie karty aż przez 2 lata! To okazja jakich mało!

mBank przygotował bardzo ciekawą promocję dla nowych klientów. Zakładając konto możemy zyskać nawet 130 zł (4% wartości transakcji) miesięcznie zwrotu za zakupy wykonane za pośrednictwem kart lub BLIKu. Jeśli spełnimy warunki promocji zwroty będą spływać na nasze konto przez 5 kolejnych miesięcy (łącznie możemy więc zyskać aż 650 zł moneybacku). Ale to nie koniec – zakładając konto otrzymamy dwuletnią gwarancję niezmienności cen za prowadzenie konta, utrzymanie karty i wypłaty z bankomatów!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów mBanku. Jeśli zatem nie jesteś jeszcze posiadaczem konta w mBanku (czyli od 01.01.2016 nie byłeś właścicielem (lub współwłaścicielem) rachunku oszczędnościowego lub oszczędnościowo-rozliczeniowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017) możesz skorzystać z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Do promocji można przystąpić do 31.01.2018. W tym celu należy złożyć wniosek o eKonto  i zaakceptować oświadczenia zawarte w punkcie X. W przeciągu dwóch dni roboczych zadzwoni kurier, aby umówić się na termin dostarczenia umowy. Należy pamiętać, że promocja dotyczy tylko założenia konta indywidualnego – nie może to być konto wspólne. Po podpisaniu umowy należy aktywować konto zgodnie z instrukcją, którą znajdziemy w pakiecie aktywacyjnym. Jeśli we wniosku zaznaczyliśmy opcję konta z kartą – otrzymamy ją maksymalnie do 10 dni roboczych. Kartę należy aktywować i nadać jej PIN.

Jak odebrać nawet 650 zł zwrotu za zakupy?

W promocji mamy szansę otrzymać 4% wartości transakcji wykonanych za pośrednictwem karty lub BLIKu, w każdym z 5 miesięcy trwania promocji.

W każdym miesiącu promocji minimalny zwrot za zakupy otrzymamy, jeśli spełnimy poniższe warunki:

 • Minimum raz logujemy się do aplikacji mobilnej banku
 • Zasilamy konto kwotą 1000 zł
 • Robimy zakupy kartą lub BLIKiem za 250 zł

UWAGA – po spełnieniu powyższych warunków otrzymamy moneyback w wysokości 4% wartości zakupów. Aby otrzymać maksymalny zwrot tj. 650 zł musimy dokonać zakupów za pośrednictwem transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę około 3250 zł miesięcznie.

Promocja rozpoczyna się w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy. Po spełnieniu warunków w danym miesiącu premia zostanie wypłacona w miesiącu kolejnym.

PRZYKŁAD: podpisujemy umowę w grudniu – po spełnieniu warunków promocji, otrzymujemy 4% zwrot za płatności wykonane w styczniu, lutym, marcu, kwietniu i maju.

Czy konto w mBanku faktycznie jest darmowe?

Otwierając konto w mBanku otrzymujemy dwuletnią gwarancję niezmienności cen dotyczących prowadzenia konta, użytkowania karty i wypłat z bankomatów.

Prowadzenie konta, przelewy internetowe w złotówkach, a także płatności bezgotówkowe za pośrednictwem karty i BLIKu będą darmowe.

Użytkowanie karty również będzie w tym czasie bezpłatne, o ile wykonamy nią minimum 5 transakcji miesięcznie (w przeciwnym wypadku zostanie naliczona opłata w wysokości 4zł/miesiąc).

Wypłaty z bankomatów będą bezpłatne w bankomatach BZ WBK, Euronet i PlanetCash, jednak musimy jednorazowo wypłacić kwotę nie mniejszą niż 100 zł. Jeśli wypłacimy kwotę mniejszą – bank pobierze prowizję w wysokości 1,3 zł! UWAGA – przy wypłatach gotówki w bankomatach za granicą będziemy musieli liczyć się z prowizją w wysokości 10 zł, a wypłaty i wpłaty gotówkowe w placówkach mBanku to dodatkowa prowizja w wysokości 9 zł.

Opłaty pobierane będą również za transakcje wykonywane przez telefon, a także za przelewy ekspresowe i przelewy Swift i Sepa oraz dodatkowe usługi. Również polecenia zapłaty, sprawdzanie konta w bankomacie, zmiana PIN i wyciągi papierowe są dodatkowo płatne.

Jak widać, są pewne haczyki, które mogą sprawić, że konto darmowe nie będzie. Przed podpisaniem umowy dobrze więc zapoznać się z aktualną tabelą opłat i prowizji.

Czy założyć konto w mBanku?

Zdecydowanie tak – niewątpliwym atutem jest gwarancja niezmienności opłat przez dwa lata. Jeśli zatem zapoznamy się z tabelą opłat i prowizji – nic nie ma prawa nas zaskoczyć przez ten czas. 650 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe to również bardzo ciekawa, warta uwagi promocja – co więcej jedna z najlepszych aktualnie na rynku.

Załóż darmowe konto w mBanku i zyskaj do 650 zł zwrotu za zakupy – okazja jakich mało!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)