• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
    bulinka37 o
  • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
    Ekspert_SMS365 o
  • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
    Mary o

Ranking kredytów gotówkowych

listopada 2022

Zgarnij voucher o wartości 400 zł do sklepu morele.net lub na wakacje.pl wraz z kartą kredytową Citibank

Citibank bardzo intensywnie promuje swoje karty kredytowe – tym razem, za założenie darmowej w użytkowaniu karty Citi Simplicity możemy otrzymać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie morele.net lub w serwisie wakacje.pl.

Załóż darmową w użytkowaniu kartę Citi Simplicity i odbierz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie morele.net lub serwisie wakacje.pl. Decyzję o tym, jaki voucher chcesz otrzymać musisz podjąć już przy składaniu wniosku o kartę – są to bowiem dwie różne, choć podobne do siebie promocje.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które ukończyły 21 lat, mają miesięczny dochód netto w wysokości min. 1200 zł, są zatrudnione w swoim aktualnym miejscu pracy minimum 3 miesiące, po 1 stycznia 2015 roku nie były posiadaczami karty kredytowej w Citibanku oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Promocje są całkowicie nielimitowane.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji należy w odpowiednim czasie wypełnić na stronie odpowiedniej promocji formularz kontaktowy i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i kontakt w sprawie zgłoszenia. Po wysłaniu wniosku czekamy na kontakt z przedstawicielem Banku i składamy wniosek o kartę kredytową (tu będzie potrzebny dokument potwierdzający naszą zdolność kredytową). W kolejnym kroku podpisujemy umowę o kartę. Aby otrzymać voucher spełniamy poniższe warunki (zależnie od rodzaju vouchera warunki nieco się różnią).

400 zł na wakacje.pl

Planujesz wyjazd zagraniczny? Wybierz kartę Citi Simplicity z voucherem o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl! Do promocji możesz przystąpić do 31.01.2018.

Aby otrzymać nagrodę wystarczy, że wyrobisz kartę kredytową Citi Simplicity, zalogujesz się minimum jeden raz do serwisu bankowości internetowej i w przeciągu dwóch miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonasz nią minimum 5 transakcji miesięcznie (min. 5 transakcji w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy o kartę i min. 5 transakcji w miesiącu kolejnym).

Przykład: jeśli umowę podpisujesz w grudniu – w styczniu i lutym musisz dokonać minimum po 5 transakcji kartą.

Voucher zwolniony jest z opodatkowania i może być wykorzystany tylko w przypadku jednorazowych zakupów (niewykorzystane środki nie będą zwrócone). UWAGA – nie możesz wykorzystać vouchera płacąc za usługi biura podróży TUI.

400 zł do morele.net

Jesteś fanem elektroniki? Czekają Cię większe zakupy sprzętu? Wybierz kartę Citi Simplicity z voucherem o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie morele.net! Do promocji możesz przystąpić do 31.12.2017.

Aby otrzymać nagrodę wystarczy, że wyrobisz kartę kredytową Citi Simplicity, przynajmniej raz zalogujesz się do serwisu bankowości internetowej i w przeciągu dwóch miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonasz nią transakcje na minimum 1000 zł przez okres dwóch miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Przykład: jeśli umowę podpisujesz w grudniu – musisz wydać minimum 1000 zł za pośrednictwem transakcji bezgotówkowych przez styczeń i luty.

Voucher ważny jest do 31.07.2018 i zwolniony jest z opodatkowania. Możesz wykorzystać go na zamówienia przekraczające wartość 400 zł (jeden droższy sprzęt lub kilka tańszych jednorazowo).

Kiedy otrzymam voucher?

O spełnieniu warunków promocji zostaniesz poinformowany poprzez wiadomość wysłaną poprzez bankowość elektroniczną – w wiadomości będzie znajdował się elektroniczny voucher. Wiadomość powinna przyjść do Ciebie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta Citi Simplicity to jedna z lepszych i tańszych kredytówek dostępnych aktualnie na rynku. Wydawana jest na 3 lata – a do jej wydania nie jest wymagane posiadanie konta w Citi Banku. Nie ma konieczności ubezpieczenia braku spłaty – co jest dużym plusem. Wydanie i posiadanie karty jest całkowicie bezpłatne. Okres bezodsetkowy wynosi aż 56 dni (w tym 26 dni na spłatę) – po tym czasie oprocentowanie karty wynosi 10% rocznie. Wysokość spłaty minimalnej wynosi 3,5% salda zadłużenia (jednak nie mniej niż 30 zł). Wypłaty w bankomatach krajowych i zagranicznych związane są z prowizją w wysokości 6% (jednak min.10 zł). Bank oferuje również spłatę zadłużenia w systemie ratalnym.

Zgarnij voucher o wartości 400 zł do sklepu morele.net lub na wakacje.pl wraz z kartą kredytową Citibank
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)