• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

Dane z BIK dostępne na poczcie

bik-poczta

Biuro Informacji Kredytowej wprowadziło możliwość sprawdzania swojej wiarygodności kredytową w ponad 800 oddziałach Poczty Polskiej i Banku Pocztowego. Aktualnie w BIK-u jest ok. 120 tys. kont, a według zarządu Biura swoją wiarygodność kredytową mogłyby sprawdzać kilka razy więcej osób. Oferta skierowana jest szczególnie do tych osób, które nie mają dostępu do Internetu lub nie umieją z niego korzystać.

W każdej placówce Poczty Polskiej, w której znajduje się Pocztowa Strefa Finansowa oraz we wszystkich oddziałach Banku Pocztowego możesz sprawdzić swoją ocenę punktową i historię kredytową. Wystarczy, że zamówisz raport BIK Pass Plus.  BIK Pass Plus to rozszerzona wersja BIK Pass-a, dostępna wyłącznie w placówkach Poczty Polskiej. Podobnie jak podstawowa wersja raportu zawiera ocenę punktową oraz kondycję Twoich zobowiązań. Dodatkowo BIK Pass Plus został rozszerzony o kwoty Twoich kredytów oraz wysokości spłacanych rat.

W urzędach Poczty Polskiej możesz również szybko założyć konto w portalu BIK, potwierdzając swoją tożsamość w wybranej placówce. Dzięki temu otrzymasz dostęp do naszej pełnej oferty on-line. Będziesz mógł na bieżąco i bez wychodzenia z domu monitorować swoją ocenę punktową, historię kredytową oraz zostaniesz objęty ochroną przed wyłudzeniem kredytu.

Jakie korzyści niesie za sobą konta w jednej z wybranych placówek Poczty Polskiej?

  • nie musisz czekać na list polecony,
  • nie musisz wysyłać skanu dowodu osobistego,
  • nie musisz robić przelewu identyfikacyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*