• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

Obniżka stóp procentowych do wartości najniższej w historii

spadek-oproc

W dni dzisiejszym Rada Polityki Pieniężnej obniżyła stopy procentowe o 0,5%. W chwili obecnej wysokość stóp procentowych wynosi 2% i jest najniższa w historii.

Co oznacza obniżka stóp procentowych dla przeciętnego Kowalskiego?

Wiadomość o obniżce stóp procentowych powinna ucieszyć wszystkich spłacających kredyty ze zmiennym oprocentowaniem, gdyż analogicznie do obniżki stóp procentowych o 0,5%, oprocentowanie kredytów powinny również obniżyć się średnio o 0,5%.

Niższe stopy procentowe to jednak także obniżka oprocentowania lokat, które już w tej chwili jest rekordowo niskie.

Rada Polityki Pieniężnej nie wyklucza dalszego obniżenie stóp procentowych. Część ekonomistów szacuje, iż łączna skala obniżki może sięgnąć 75 punktów bazowych, czyli do obecnej obniżki o 0,5% doszłaby kolejna w wysokości 0,25%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*