• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
    bulinka37 o
  • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
    Ekspert_SMS365 o
  • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
    Mary o

Ogłosiłeś bankructwo? Poczekasz na kredyt pięć lat

calendar

Osoby, które ogłosiły bankructwo i którym uda się oddłużyć się dzięki nowym przepisom o upadłości konsumenckiej, będą musiały poczekać co najmniej 5 lat zanim otrzymają kolejny kredyt.

Parlament przyjął nowelizację prawa upadłościowego i naprawczego, która w dużym stopniu łagodzi rygory ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Nowelizacja wyklucza oddłużenie jedynie osób, których kłopoty spowodowane zostały własną umyślną winą lub rażącą niedbałością. Zakłada również, iż w wyjątkowych przypadkach oddłużenie konsumenta będzie możliwe nawet mimo niezaspokojenia wierzycieli.

Konsumenci, którzy choć raz ogłosili bankructwo muszą się liczyć z tym, iż kolejne brane przez nie kredyty mogą być znacznie droższe. Banki bowiem podejmują w ich przypadku większe ryzyko, a co za tym idzie nakładają większe oprocentowanie.

Gdy konsumentowi uda się oddłużyć na podstawie ugody, może on szybciej powrócić na rynek finansowym. Taka osoba ma bowiem szansę na wyczyszczenie złej historii kredytowej, przekazywanej do Biura Informacji Kredytowej lub Biura Informacji Gospodarczej, do których to raportów najczęściej zaglądają banki i pozabankowe firmy kredytowe, chcące udzielić pożyczki klientowi. Często zła historia w BIK lub BIG decyduje o nieudzieleniu kredytu lub pożyczki.

Ogłosiłeś bankructwo? Poczekasz na kredyt pięć lat
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*