• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
    bulinka37 o
  • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
    Ekspert_SMS365 o
  • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
    Mary o

Oprocentowanie kredytu niższe od najniższego

Oprocentowanie kredytu niższe od najniższego

Banki prześcigają się w wymyślaniu nowych promocji, mających skusić klienta do skorzystania z ich usług. Ostatnim pomysłem mBanku i Alior Banku jest gwarancja najniższego oprocentowania kredytu lub pożyczki.

Zasada jest prosta – jeśli weźmiesz kredyt w mBanku (lub Alior Banku), a w trakcie spłacania rat znajdziesz na rynku kredyt o tych samych parametrach ale o mniejszym oprocentowaniu, to jeśli przedstawisz formularz informacyjny, promesę kredytową lub zaświadczenie potwierdzające, że w innym banku oprocentowanie nominalne będzie niższe niż to, które masz w mBanku, ten obniży Ci oprocentowanie Twojego kredytu poniżej znalezionej przez Ciebie oferty. W regulaminie mBank jednak zastrzegł, że może on zejść do oprocentowania nominalnego min.  8,3% w skali roku. Należy pamiętać, że parametry nowego kredytu muszą być spójne z parametrami kredytu w mBanku w chwili podpisania umowy kredytowej, a nie na dzień przedstawienia zaświadczenia,

Z przedstawionej promocji kredytu gotówkowego można skorzystać w mBanku do końca października, a z gwarancji najniższego oprocentowania możemy skorzystać tylko do końca kwietnia przyszłego roku. Oznacza to, że do tego czasu możemy wnioskować o obniżkę oprocentowania.

Niestety, jak w każdej tego typu ofercie, nie wszystko jest tak kolorowe jak by się mogło wydawać.Gwarancja nie obejmuje bowiem prowizji od uruchomienia pożyczki, wynoszącej nawet do 9%.  Oznacza to, że jeśli znajdziemy kredyt bez prowizji i z mniejszym oprocentowaniem, bank i tak nie zwróci nam zapłaconej już kwoty prowizji. Gwarancją objęte jest tylko i wyłącznie oprocentowanie, będące tylko częścią ponoszonych kosztów pożyczki.

 

Oprocentowanie kredytu niższe od najniższego
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*