• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

Ranking kredytów gotówkowych

czerwiec 2018

Oprocentowanie kredytu niższe od najniższego

Oprocentowanie kredytu niższe od najniższego

Banki prześcigają się w wymyślaniu nowych promocji, mających skusić klienta do skorzystania z ich usług. Ostatnim pomysłem mBanku i Alior Banku jest gwarancja najniższego oprocentowania kredytu lub pożyczki.

Zasada jest prosta – jeśli weźmiesz kredyt w mBanku (lub Alior Banku), a w trakcie spłacania rat znajdziesz na rynku kredyt o tych samych parametrach ale o mniejszym oprocentowaniu, to jeśli przedstawisz formularz informacyjny, promesę kredytową lub zaświadczenie potwierdzające, że w innym banku oprocentowanie nominalne będzie niższe niż to, które masz w mBanku, ten obniży Ci oprocentowanie Twojego kredytu poniżej znalezionej przez Ciebie oferty. W regulaminie mBank jednak zastrzegł, że może on zejść do oprocentowania nominalnego min.  8,3% w skali roku. Należy pamiętać, że parametry nowego kredytu muszą być spójne z parametrami kredytu w mBanku w chwili podpisania umowy kredytowej, a nie na dzień przedstawienia zaświadczenia,

Z przedstawionej promocji kredytu gotówkowego można skorzystać w mBanku do końca października, a z gwarancji najniższego oprocentowania możemy skorzystać tylko do końca kwietnia przyszłego roku. Oznacza to, że do tego czasu możemy wnioskować o obniżkę oprocentowania.

Niestety, jak w każdej tego typu ofercie, nie wszystko jest tak kolorowe jak by się mogło wydawać.Gwarancja nie obejmuje bowiem prowizji od uruchomienia pożyczki, wynoszącej nawet do 9%.  Oznacza to, że jeśli znajdziemy kredyt bez prowizji i z mniejszym oprocentowaniem, bank i tak nie zwróci nam zapłaconej już kwoty prowizji. Gwarancją objęte jest tylko i wyłącznie oprocentowanie, będące tylko częścią ponoszonych kosztów pożyczki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*