• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

W ciągu najbliższego roku co siódmy Polak zaciągnie pożyczkę

W ciągu najbliższego roku co siódmy Polak zaciągnie pożyczkę

Według badania przeprowadzonego na zlecenie BIK i Fundacji Kroneberga w ciągu najbliższego roku 15% Polaków ma zamiar zaciągnąć kredyt lub pożyczkę. Wśród nich aż 65% osób posiada już inne zobowiązania finansowe.

Połowa ankietowanych planuje zaciągnięcie kredytu nie większego niż 10 tys zł. Kredyty najczęściej zaciągane są na pokrycie bieżących wydatków, co wskazało 27% ankietowanych. W następnej kolejności znalazły się remonty – domu lub mieszkania – 19%, oraz zakup sprzętu AGD lub RTV – 18%.

Co ciekawe z ankiety wynika, że Polacy coraz chętniej sprawdzają swoją historię kredytową w BIK – aktualnie planuje to ponad 40% przyszłych nowych kredytobiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*