• autor12 on Oszuści wyłudzający pożyczki złapaniAle jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
  • bulinka37 on Netcredit.plSzybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  • autor12 on Coraz bliżej do regulacji sektora pożyczkowego w Polscemam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
  • Ekspert_SMS365 on SMS365.plWitam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  • Mary on Vivus.plNie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

Zdolność kredytowa Polaków coraz większa

Business presentation

Na przestrzeni ostatnich 2 lat zdolność kredytowa Polaków wzrosła o ponad 60 tys. zł  – wynika z analizy Lion’s House. Mogłaby ona osiągnąć rekordowy poziom – wystarczyłoby, gdyby Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała się na kolejną obniżkę stóp procentowych.

We wrześniu trzyosobowa rodzina o dochodach 5 tys. zł netto mogłaby liczyć średnio na 416 tys. zł pożyczki na zakup domu lub mieszkania. Wymagałoby to jednak zadłużenia się na 30 lat, założenia rachunku bankowego, karty kredytowej, a czasami nawet wykupienia ubezpieczenia na życie.

Wrześniowy wynik jest o 21 tys. zł wyższy niż we wrześniu ub. roku oraz niemal o 60 tys. zł wyższy niż w analogicznym okresie 2012 roku. Większa zdolność kredytowa przekłada się w widoczny sposób na rekordową sprzedaż notowaną przez deweloperów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*