• Ale jak oni to robia?? przecież wszędzie jest weryfikacja w zakładaniu konta itd?? Masakra
 • Szybka decyzja I sprawna obsluga wystarczy byc terminowym I jest ok
  bulinka37 o
 • mam nadzieje ze się coś zmieni byle na lepsze dla pozyczkobiorców
 • Witam serdecznie. Dziękuję za wszystkie sugestie i pozytywne komentarze. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozdrawiam.
  Ekspert_SMS365 o
 • Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!
  Mary o

Vivus.pl

Vivus.pl

Vivus Finance sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 56
02-146 Warszawa

www.vivus.pl
W skrócie o Vivus.pl

Pierwsza pożyczka za darmo? TAK, do 1600 zł
Wiek: 20 – 75 lat
Sprawdzanie BIK: Tak
Sposób weryfikacji: Przelew 1gr, weryfikacja telefoniczna
Kwoty pożyczek: 100 – 4000 zł
Okres trwania pożyczki: 1 – 30 dni
Możliwość przedłużenia: Tak
Godziny pracy BOK: Pn – Ndz: 06.00 – 23.00
Przyjmowanie wniosków: 24h / dobę, 7 dni w tygodniu

Vivus.pl oferuje jedną z najatrakcyjniejszych ofert chwilówek na rynku. Tylko tutaj możesz otrzymać pierwszą pożyczkę aż do 1600 zł bez żadnych kosztów – oddajesz tyle ile bierzesz! Gdy pożyczysz np. 1600 zł i spłacisz w ciągu miesiąca, oddasz tyle ile pożyczyłeś czyli 1600 zł.

W celu ubiegania się o pożyczkę należy posiadać dowód osobisty, telefon komórkowy i konto w banku w Polsce. O pożyczkę w vivus mogą ubiegać się osoby w wieku od 20 do 75 lat, będące obywatelami Rzeczypospolitej i które nie zostały wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych.

Aby otrzymać pożyczkę w vivus.pl najłatwiej skorzystać z umieszczonego na stronie docelowej kalkulatora, w którym szybko zaznaczymy kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty (od 1 do 30 dni). Należy precyzyjnie dobierać kwotę i czas, bowiem zarówno od pożyczanej kwoty jak i od wybranego czasu zależeć będą koszty. Jeśli więc mamy pewność, że w ciągu 10 dni spłacimy zobowiązanie, wybierzmy pożyczkę na 10 dni, a nie np. na 30.

Po wybraniu kwoty i czasu klikamy na przycisk „Weź pożyczkę”, wypełniamy krótki formularz i czekamy na weryfikację. Jeśli będzie ona pozytywna i będziemy mieli konto w jednym z podanych na vivus.pl banków, pieniądze otrzymamy w kilka minut

W vivus pracujesz na zaufanie i z każdą kolejną otrzymaną pożyczką możesz starać się o więcej pieniędzy. Z pierwszą pożyczką możesz otrzymać 1600 zł, z drugą 2600 zł, z trzecią 3000 zł, z czwartą do 3500 zł zaś z piątą nawet do 4000 zł.

Pożyczka w vivus.pl została przetestowana przez nasz zespół !
Wnioskowaliśmy o 1400 zł, wysłaliśmy przelew weryfikacyjny. Po kilku minutach otrzymaliśmy telefon biura obsługi z prośbą o potwierdzenie danych. Osoba zgłaszająca się po gotówkę przeszła pozytywnie wszystkie weryfikacje, jednak prawdopodobnie dlatego, że nie miała żadnej historii w BIK, otrzymała pożyczkę w wysokości 800 zł zamiast wnioskowanych 1400 zł. Niemniej pieniądze zostały sprawnie przelane – znalazły się na koncie w ciągu 35 minut, od momentu rozpoczęcia wypełnienia wniosku. Po kilku dniach przyszedł list pocztą tradycyjną z dwiema umowami, jedną należało podpisać i odesłać, druga została dla nas. W umowie były wszystkie informacje dotyczące pożyczki, karach za nie spłacenie w terminie itp. Po 20 dniach cała pożyczka została spłacona – a jako, że była to pierwsza pożyczka, nie doliczono do niej żadnych odsetek. Z czystym sumieniem możemy więc polecić tą pożyczkę!

Chcesz otrzymać pożyczkę w Vivus lub potrzebujesz więcej informacji?

Odwiedź stronę: www.vivus.pl

8 opinie o “Vivus.pl

 1. Mary
  Nie wierzyłam a jednak dostałam 1000zł na 0%. Mam nadzieję, że później nie wyskoczą z jakimiś dodatkowymi opłatami, ale na razie nic na to nie wskazuje. Póki co polecam!

  Ocena:

  Poleca

  Odpowiedz
 2. Adas
  Przyzwoita oferta, brałem tu już 2 pożyczki w tym 1 darmową, jak dla mnie jedna z lepszych firm wśród chwilówek

  Ocena:

  Poleca

  Odpowiedz
Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*

*

*